Centrum Rehabilitacji Bemowo

tel. 501 757 731 , e-mail: centrum@rehabilitacja-bemowo.pl
ul. Powstańców Śląskich 103 lok. 8 , 01-355 Warszawa ,
woj. mazowieckie
NIP: 1181883327
 

Co leczymy

Boli Cię kręgosłup?

W Pierwszej kolejności zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z magistrem fizjoterapii. Konsultacja obejmuje badanie i rokowania jak również jest to czas na zadanie pytań dotyczących schorzenia. Razem z terapeutą wybierzesz optymalny plan terapii w której mogą się znaleźć zabiegi z masażu, ćwiczeń, fizykoterapia czyli laser lub prądy

Twoje dziecko ma skoliozę?

Przyprowadź Swoją pociechę do naszego centrum na bezpłatną konsultację z magistrem fizjoterapii. Po wnikliwym badaniu terapeuta dobierze indywidualny plan usprawniania dopasowany do potrzeb twojego dziecka. Oferujemy zajęcia indywidualne jak i w grupach 2 osobowych. Terapia obejmuje w zależności od indywidualnych potrzeb pacjenta ćwiczenia korekcyjne, stretching, masaż, pracę nad ułożeniem barków i miednicy, korekcją deformacji klatki piersiowej.

Skręciłeś kostkę, złamałeś rękę, jesteś po operacji?

Zapraszamy Cię na bezpłatne konsultacje z magistrem fizjoterapii, który dobierze terapie do Twoich indywidualnych potrzeb. Program leczenia może zawierać ćwiczenia, stretching, masaż, terapię manualną, chłodzenie. Terapeuta dobierze tak ćwiczenia byś mógł jak najszybciej powrócić do formy

Borykasz się z przewlekłą chorobą układu ruchowego?

Przyjdź na konsultacje z magistrem fizjoterapii, całkowicie bezpłatnie. Terapeuta na podstawie badania dobierze terapię optymalną do twoich potrzep. Terapia może zawierać ćwiczenia, masaż, terapię manualną, stretching, chłodzenie bądź ogrzewanie,

Jesteś przyszłą mamą?

Nasze centrum oferuje kobietom w ciąży masaże karku, ramion, nóg. Masaże przyniosą Ci ulgę i poprawią Twoje samopoczucie. Również po porodzie pomagamy dojść do siebie, wzmocnić osłabione i rozciągnięte mięśnie.

Masz skierowanie na laser lub elektroterapię?

W naszym centrum czas oczekiwania na rozpoczęcie zabiegów jest krótki. Kładziemy duży nacisk na czystość i higieniczne warunki przeprowadzanych zabiegów. Oferujemy Ci miłą obsługę i elastyczne godziny.

Twój bliski potrzebuje rehabilitacji domowej?

Oferujemy rehabilitację w warunkach domowych. Ze względu na wysoki standard oferowanych usług zabiegi wykonują mgr fizjoterapii. Terapeuta ma ze sobą przybory do ćwiczeń i stół do terapii manualnej. Pierwsza wizyta trwa godzinę i składa się z konsultacji oraz zabiegu.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce rehabilitacja domowa.

Szukasz rehabilitacji niemowląt?

W gabinecie na Bielanach (ul. Sokratesa 9) prowadzimy rehabilitację maluszków od pierwszego dnia życia. Zapraszamy na bezpłatną konsultację z mgr fizjoterapii, która specjalizuje się w rehabilitacji niemowląt i dzięki najnowszym metodom terapeutycznym osiąga świetne wyniki w terapii. Fizjoterapeutka oceni rozwój Twojego dziecka i zaleci odpowiednią terapię lub pielęgnację dziecka.

Więcej informacji znajdziesz Tu

Bolą cie stopy?

Badanie komputerowe na platformie podobaroskopowej pozwoli dokładnie zdiagnozować Twoje stopy. Badanie wykonujemy zarówno w staniu jak i podczas chodu co pozwala uzyskać pełny obraz diagnostyczny stopy.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce badanie komputerowe stóp

Potrzebujesz wkładki ortopedyczne?

Nasi fachowcy wykonują wkładki ortopedyczne na podstawie szczegółowego badania komputerowego. Wkładki nie tylko odciążają stopy ale również korygują wadę dlatego w czasie chodzenia lub uprawiania sportu stopa pracuje prawidłowo i przestaje boleć. Wkładki firmy ICB również idealnie sprawdzają się dla dzieci do korekcji wad postawy.

Więcej informacji znajdziesz w zakładce wkładki ICB